Fiber optisk kabel - LC | AV-Connection
AV-Connection
Forside Retur / Reklamation Butikker Information
Log ind
 
 
TLF. 7442 1078 (HVERDAGE 9-17) BUY & TRY PÅ MANGE VARER HURTIG LEVERING FRA 29 DKK FRI FRAGT OVER 500 DKK 30 DAGES RETURRET MED PRISGARANTI  
Tilbud, restsalg og demovarer hos AV-Connection
Produkt nyheder hos AV-Connection
VAREMÆRKER / BRANDS
Billede kablerexpand_more Lyd kablerexpand_more Computer, telefon og tablet kablerexpand_more Kabel og stik tilbehørexpand_more Strømkabel, stik og tilbehørexpand_more Link kablerexpand_more
 

Fiber optisk kabel - LC

Otical network cable, LC-LC OM2

LC fiber optiske datakabler, primært beregnet til IT infrastruktur via fiber netværk.



Otical network cable, LC-LC OM2

LC til LC duplex fiberoptisk kabel, OM2
Kvalitets LC til LC fiber netværkskabel i duplex udgaver og OM2 kvalitet (50/125 µm). - SE MERE
Vælg variant for leveringstid og pris 
 
    

Otical network cable, LC-ST OM2

LC til ST duplex fiberoptisk kabel, OM2
Kvalitets LC til ST fiber netværkskabel i duplex udgaver og OM2 kvalitet (50/125 µm). - SE MERE
Vælg variant for leveringstid og pris 
 
    

Otical network cable, LC-SC OM2

LC til SC duplex fiberoptisk kabel, OM2
Kvalitets LC til SC fiber netværkskabel i duplex udgaver og OM2 kvalitet (50/125 µm). - SE MERE
Vælg variant for leveringstid og pris 
 
    

 
KUNDESERVICE
• Om AV-Connection
• Kundereferencer
• Handelsbetingelser
• Fortrydelse og reklamation
INFORMATION
• Betaling / EAN
• Levering
• Buy & Try
• Prismatch
• Produkt features
AKTUELT
• Produkt nyheder
• Tilbud og restsalg
• Januar udsalg
• Nyhedsbrev
• Firmagaver
BUTIKKER
• Odense
• Sønderborg
• Webshop
Tilmeld nyhedsbrev
     
E-mærket   Trustwave - Trusted Commerce   Post nord
AV-Connection A/S  •  CVR nr. : 27907547  •  Kærvej 71-73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tlf. nr. 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
arrow_upward