Fiber optisk kabler | AV-Connection
AV-Connection
Forside Retur / Reklamation Finansiering Butikker Information
Log ind
 
English language Dansk sprog
 
TLF. 7442 1078 (HVERDAGE 9-17) BUY & TRY PÅ MANGE VARER HURTIG LEVERING FRA 29 DKK FRI FRAGT OVER 500 DKK 30 DAGES RETURRET MED PRISGARANTI  
Tilbud, restsalg og demovarer hos AV-Connection
Produkt nyheder hos AV-Connection
VAREMÆRKER / BRANDS
BILLEDKABLERexpand_more LYDKABLERexpand_more DATAKABLERexpand_more STRØMKABLERexpand_more KABEL OG STIK TILBEHØRexpand_more LINK KABLERexpand_more
 

FIBER OPTISK KABLER

Fiber optiske Ethernet netværkskabler til lange afstande eller som høj-kapasitets/hastigheds backbone i professionelle netværksinstallationer.


Fiber optisk kabel - LC
Fiber optisk kabel - LC
Fiber optisk kabel - SC
Fiber optisk kabel - SC
Fiber optisk kabel - ST
Fiber optisk kabel - ST
Fiber optisk adapter
Fiber optisk adapter
 

PRODUKT NYHEDER

Se alle produkt nyheder
Deltaco LC til SC simplex fiberoptisk kabel (OS1/2)
LC til SC simplex fiberoptisk kabel (OS1/2)
Fra 69,00 DKK
Lindy OM4 50/125 Fiberoptiske kabler
Lindy LC til LC duplex fiberoptisk kabel (OM4)
Fra 79,00 DKK
LC-SC OM2 duplex
LC til SC duplex fiberoptisk kabel (OM2)
Fra 349,00 DKK
Lindy LC-LC OM3 50/125 Fiberoptiske kabler
Lindy LC til LC duplex fiberoptisk kabel (OM3)
Fra 69,00 DKK
Se alle produkt nyheder
 
  Apple AV-advance AXAGON Cablecon Clicktronic DeLOCK Inakustik Lindy Nedis Sweex Neutrik Nordost  
  Opticis Real Cable Skross SUPRA Vivolink  

SE ALLE VAREMÆRKER HOS AV-CONNECTION

KUNDESERVICE
• Om AV-Connection.dk
• Kundereferencer
• Handelsbetingelser
• Fortrydelse og reklamation
• EAN kunder
INFORMATION
• Bestilling
• Forsendelse / levering
• Betaling / EAN
• Buy & Try
• Prismatch
• Produktegenskaber
AKTUELT
• Produkt nyheder
• Tilbud og restsalg
• Udsalg
• Black Friday
• Nyhedsbrev
• Firmagaver
BUTIKKER
• Odense
• Sønderborg
• Webshop
• Installation
• Udlejning
Tilmeld nyhedsbrev
     
E-mærket   Trustwave - Trusted Commerce   Post nord
AV-Connection A/S  •  CVR nr.: DK27907547  •  Kærvej 71-73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tlf. 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
© Copyright AV-Connection A/S. Alle billeder og tekster på websitet er copyright beskyttet og al kopiering uden særlig tilladelse er forbudt. Kopiering og affotografering af websiden med salg for øje er forbudt iflg. ophavsretsloven § 1 og 2. Vedkommende der overtræder dette vil iflg. § 38 blive afkrævet vederlag og retsforfulgt.
arrow_upward