AV-Connection Logo
Outlet, restsalg og demovarer hos AV-Connection
Produkt nyheder hos AV-Connection
Cable guide button
VI SAMLER PÅ GLADE KUNDER
VAREMÆRKER / BRANDS
BILLEDKABLER Drilldown arrow icon LYDKABLER Drilldown arrow icon USB KABEL Drilldown arrow icon NETVÆRK Drilldown arrow icon ANTENNE Drilldown arrow icon STRØM Drilldown arrow icon DATAKABLER Drilldown arrow icon LINK KABLER Drilldown arrow icon KABEL OG STIK Drilldown arrow icon AV TILBEHØR Drilldown arrow icon KABEL- OG STIK BRANDS Drilldown arrow icon

FIBEROPTISK DATA KABEL

Fiberoptiske netværkskabler til Ethernet over lange afstande eller som høj-kapasitets/hastigheds backbone i professionelle netværksinstallationer.

ProXtend
ProXtend Optical network cable, LC-LC OM2
LC-LC duplex OM2 optisk kabel
Priser fra 79,00 DKK
MicroConnect
LC-LC, multimode, Duplex, OM3
LC-LC duplex OM3 optisk kabel
Priser fra 85,00 DKK
Lindy
Lindy LC-LC OM3 50/125 Fiberoptiske kabler
LC-LC duplex OM3 optisk kabel
Priser fra 79,00 DKK
MicroConnect
LC-LC multimode duplex OM4
LC-LC multimode duplex OM4 optisk kabel
Priser fra 89,00 DKK
Lindy
Lindy OM4 50/125 Fiberoptiske kabler
LC-LC duplex OM4 optisk kabel
Priser fra 79,00 DKK
MicroConnect
LC-SC, Multimode, Duplex, OM3
LC-SC duplex OM3 optisk kabel
Priser fra 79,00 DKK
MicroConnect
LC-SC multimode duplex OM4
LC-SC duplex OM4 optisk kabel
Priser fra 79,00 DKK
MicroConnect
LC-ST, multimode, Duplex, OM3
LC-ST duplex OM3 optisk kabel
Priser fra 96,00 DKK
ProXtend
ProXtend  SC to SC duplex fibre optic UPC cable (OM2)
SC-SC duplex OM2 optisk kabel
Priser fra 75,00 DKK
Sale overlay icon
ProXtend
ProXtend  SC to SC duplex fibre optic UPC cable (OM4)
SC-SC duplex OM4 optisk kabel
Priser fra 99,00 DKK
MicroConnect
SC-SC multimode duplex OM4
SC-SC duplex OM4 optisk kabel
Priser fra 89,00 DKK
Deltaco LC til SC simplex fiberoptisk kabel (OS1/2)
LC-SC simplex OS2 optisk kabel
Priser fra 49,00 DKK
Goobay
LC to SC simplex fibre optic cable (OM2), white
LC-SC simplex OS2 optisk kabel
Priser fra 39,00 DKK
MicroConnect
LC-SC, Singlemode, Simplex, OS2
LC-SC simplex OS2 optisk kabel
Priser fra 45,00 DKK
MicroConnect
SC-SC, Singlemode, Simplex OS2
SC-SC simplex OS2 optisk kabel
Priser fra 39,00 DKK
MicroConnect
LC-LC, Singlemode, Duplex, OS2
LC-LC,singlemode, duplex OS2 optisk kabel
Priser fra 87,00 DKK
MicroConnect
LC-SC, singlemode, Duplex, OS2
LC-SC duplex OS2 optisk kabel
Priser fra 87,00 DKK

ANDRE KATEGORIER FOR NETVÆRKSKABEL

4smarts Allente Apple Atlona AV-advance Brennenstuhl Cabelcon CalDigit Clicktronic
DeLOCK D-Link Easy-Connect eSTUFF Goobay iFi Audio Inakustik InLine INOGENI
JMV Cables Lindy LK Macab Maximum Neutrik Norlys TV One For All ProXtend
Radial Real Cable Sinox Skross Strong SUPRA Televes Triax Vivolink
Wago  
SE ALLE VAREMÆRKER HOS AV-CONNECTION
KUNDESERVICE
WEBSHOP INFO
• Buy & Try
• Prismatch
• Log ind
AKTUELT
• Nyhedsbrev
BUTIKKER
• Odense
• Webshop
• Udlejning
E-mærket Trustwave - Trusted Commerce Postnord GLS DHL
ALLE PRISER ER INKL. 25% MOMS
AV-Connection A/S  •  CVR nr.: DK27907547  •  Kærvej 71-73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tlf. 7442 1078  •  E-mail: [email protected]
arrow_upward shopping_basket