Fiberoptisk data kabel | AV-Connection
AV-Connection Logo
Home icon Forside Retur / Reklamation Finansiering Butikker Kundeservice
Login Log ind
 
English language Dansk sprog Svenska språk
TLF. 7442 1078 (HVERDAGE 9-17) BUY & TRY PÅ MANGE VARER HURTIG LEVERING FRA 29 DKK FRI FRAGT OVER 500 DKK 30 DAGES RETURRET MED PRISGARANTI  
Tilbud, restsalg og demovarer hos AV-Connection
Produkt nyheder hos AV-Connection
VAREMÆRKER / BRANDS
Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon
 

FIBEROPTISK DATA KABEL

Fiberoptiske netværkskabler til Ethernet over lange afstande eller som høj-kapasitets/hastigheds backbone i professionelle netværksinstallationer.


Fiber optisk kabel - LC
Fiber optisk kabel - LC
Fiber optisk kabel - SC
Fiber optisk kabel - SC
 

PRODUKT NYHEDER

Se alle produkt nyheder
ProXtend LC to LC duplex fibre optic UPC cable (OM2)
ProXtend LC til LC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM2)
Fra 69,00 DKK
ProXtend SC to SC duplex fibre optic UPC cable (OM2)
ProXtend SC til SC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM2)
Fra 69,00 DKK
ProXtend LC to SC duplex fibre optic UPC cable (OM4)
ProXtend LC til SC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM4)
Fra 69,00 DKK
ProXtend SC to SC duplex fibre optic UPC cable (OM4)
ProXtend SC til SC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM4)
Fra 69,00 DKK
ProXtend LC to SC duplex fibre optic UPC cable (OM2)
ProXtend LC til SC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM2)
Fra 69,00 DKK
ProXtend LC to LC duplex fibre optic UPC cable (OM4)
ProXtend LC til LC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM4)
Fra 69,00 DKK
ProXtend LC to SC duplex fibre optic UPC cable (OM4)
ProXtend LC til SC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM4)
Fra 69,00 DKK
ProXtend LC to SC duplex fibre optic UPC cable (OM2)
ProXtend LC til SC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM2)
Fra 69,00 DKK
Se alle produkt nyheder
 
Apple AV-advance AXAGON Cablecon Clicktronic DeLOCK D-Link ifi Audio Inakustik
InLine Lindy LK Neutrik Philips Hue Powergrip Radial Real Cable Skross
SmartLife SUPRA Vivolink  
SE ALLE VAREMÆRKER HOS AV-CONNECTION
KUNDESERVICE
• Om AV-Connection.dk
• Kundereferencer
• Handelsbetingelser
• Fortrydelse og reklamation
INFORMATION
• Bestilling
• Forsendelse / levering
• Betaling / EAN
• Buy & Try
• Prismatch
• Produktegenskaber
AKTUELT
• Produkt nyheder
• Tilbud og restsalg
• Black Friday
• Nyhedsbrev
• Firmagaver
BUTIKKER
• Odense
• Sønderborg
• Webshop
• Installation
• Udlejning
Tilmeld nyhedsbrev
Facebook logo   Instagram logo   LinkedIn logo   YouTube logo
E-mærket Trustwave - Trusted Commerce Postnord DHL
Dankort / Visa Dankort logo Viabill logo Nordea Finance logo MobilePay logo
VISA logo VISA electron logo Mastercard logo Maestro logo
ALLE PRISER ER INKL. 25% MOMS
AV-Connection A/S  •  CVR nr.: DK27907547  •  Kærvej 71-73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tlf. 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
© Copyright AV-Connection A/S. Alle billeder og tekster på websitet er copyright beskyttet og al kopiering uden særlig tilladelse er forbudt. Kopiering og affotografering af websiden med salg for øje er forbudt iflg. ophavsretsloven § 1 og 2. Vedkommende der overtræder dette vil iflg. § 38 blive afkrævet vederlag og retsforfulgt.
arrow_upward shopping_basket