AV-Connection Logo
Home icon Forside Returnering Finansiering Butikker Kundeservice Erhverv
Login Log ind
 
English language Dansk sprog Svenska språk
TLF. 7442 1078 (HVERDAGE 9-17) BUY & TRY PÅ MANGE VARER HURTIG LEVERING FRA 29 DKK FRI FRAGT OVER 500 DKK 30 DAGES RETURRET MED PRISGARANTI  
Outlet, restsalg og demovarer hos AV-Connection
Produkt nyheder hos AV-Connection
VI SAMLER PÅ GLADE KUNDER
VAREMÆRKER / BRANDS
BILLEDKABLER Drilldown arrow icon LYDKABLER Drilldown arrow icon ANTENNE Drilldown arrow icon NETVÆRK Drilldown arrow icon USB KABEL Drilldown arrow icon DATAKABLER Drilldown arrow icon STRØM Drilldown arrow icon LINK KABLER Drilldown arrow icon KABEL OG STIK TILBEHØR Drilldown arrow icon KABEL- OG STIK BRANDS Drilldown arrow icon
 

ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC)

ProXtend

LC til SC Fiberoptiske kabler (OM3), lavt signaltab og høj pålidelighed. kompatibel med standard fiberoptisk udstyr.

 
  
Vælg variant for pris og levering
  
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 0.50 meter PX-OM3LCSC005: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 0.50 meter
69,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 1.00 meter PX-OM3LCSC010: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 1.00 meter
79,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 1.50 meter PX-OM3LCSC015: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 1.50 meter
85,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 2.00 meter PX-OM3LCSC020: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 2.00 meter
89,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 3.00 meter PX-OM3LCSC030: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 3.00 meter
95,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 5.00 meter PX-OM3LCSC050: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 5.00 meter
99,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 7.00 meter PX-OM3LCSC070: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 7.00 meter
119,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 10.00 meter PX-OM3LCSC100: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 10.00 meter
139,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 12.00 meter PX-OM3LCSC120: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 12.00 meter
149,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 15.00 meter PX-OM3LCSC150: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 15.00 meter
199,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 20.00 meter PX-OM3LCSC200: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 20.00 meter
249,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 25.00 meter PX-OM3LCSC250: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 25.00 meter
299,00 DKK 
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 30.00 meter PX-OM3LCSC300: ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC), 30.00 meter
349,00 DKK 

Producent beskrivelse - ProXtend

ProXtend ProXtend er et IT-tilbehørsmærke, udviklet sammen med og til slutbrugeren. De er lavet til kunders ønsker og behov, fordi det stræbes efter at udvikle og levere produkter i overensstemmelse hermed.

ProXtend tilbyder: A-mærkekvalitet, konkurrencedygtige priser, udvidet garanti og bredt sortiment
   

Manualer og brugervejledninger til ProXtend produkter

Da producenterne ikke laver manualer eller vejledninger på alle sprog, kan vi desværre ikke garantere, at der medfølger manual på lokalt sprog til varen.
- Såfremt du er i tvivl om en manual findes i det ønskede sprog, kontakt os da blot, og vi vil gøre hvad vi kan for at hjælpe.

 
4smarts Allente Apple Atlona AV-advance Brennenstuhl Cablecon Clicktronic DeLOCK
Designerstik D-Link ifi Audio Inakustik InLine INOGENI Lindy LK Macab
Maximum Neutrik Norlys TV One For All Radial Real Cable Skross Strong SUPRA
Televes Triax Vivolink Wago  
SE ALLE VAREMÆRKER HOS AV-CONNECTION
KUNDESERVICE
• Om AV-Connection.dk
• Kundereferencer
• Handelsbetingelser
• Fortrydelse og reklamation
INFORMATION
• Bestilling
• Forsendelse / levering
• Betaling / EAN
• Buy & Try
• Prismatch
• Produktegenskaber
AKTUELT
• Produkt nyheder
• Tilbud og Outlet
• Black Friday / Black Week
• Nyhedsbrev
BUTIKKER
• Odense
• Sønderborg
• Webshop
• Installation
• Udlejning
Tilmeld nyhedsbrev
Facebook logo   Instagram logo   LinkedIn logo   YouTube logo
E-mærket Trustwave - Trusted Commerce Postnord DHL
Dankort / Visa Dankort logo Viabill logo Nordea Finance logo MobilePay logo
VISA logo VISA electron logo Mastercard logo Maestro logo
ALLE PRISER ER INKL. 25% MOMS
AV-Connection A/S  •  CVR nr.: DK27907547  •  Kærvej 71-73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tlf. 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
© Copyright AV-Connection A/S. Alle billeder og tekster på websitet er copyright beskyttet og al kopiering uden særlig tilladelse er forbudt. Kopiering og affotografering af websiden med salg for øje er forbudt iflg. ophavsretsloven § 1 og 2. Vedkommende der overtræder dette vil iflg. § 38 blive afkrævet vederlag og retsforfulgt.
arrow_upward shopping_basket