ProXtend LC til LC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM2)
AV-Connection Logo
Home icon Forside Retur / Reklamation Finansiering Butikker Kundeservice
Login Log ind
 
English language Dansk sprog Svenska språk
TLF. 7442 1078 (HVERDAGE 9-17) BUY & TRY PÅ MANGE VARER HURTIG LEVERING FRA 29 DKK FRI FRAGT OVER 500 DKK 30 DAGES RETURRET MED PRISGARANTI  
Tilbud, restsalg og demovarer hos AV-Connection
Produkt nyheder hos AV-Connection
VAREMÆRKER / BRANDS
Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon Drilldown arrow icon
 

ProXtend LC til LC duplex fiberoptisk UPC-kabel (OM2)

ProXtend

LC to LC Fiber optic cables (OM2), low signal loss, and high reliability; compatible with standard fiber optic equipment.

 
  
Vælg variant for pris og levering
    
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 0.50 meter PX-OM2LCLC005: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 0.50 meter
69,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 1.00 meter PX-OM2LCLC010: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 1.00 meter
74,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 1.50 meter PX-OM2LCLC015: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 1.50 meter
79,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 2.00 meter PX-OM2LCLC020: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 2.00 meter
84,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 3.00 meter PX-OM2LCLC030: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 3.00 meter
89,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 5.00 meter PX-OM2LCLC050: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 5.00 meter
99,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 7.00 meter PX-OM2LCLC070: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 7.00 meter
109,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 10.00 meter PX-OM2LCLC100: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 10.00 meter
119,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 12.00 meter PX-OM2LCLC120: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 12.00 meter
129,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 15.00 meter PX-OM2LCLC150: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 15.00 meter
169,00 DKK 
ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 20.00 meter PX-OM2LCLC200: ProXtend LSZH OM2 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC), 20.00 meter
199,00 DKK 

Producent beskrivelse - ProXtend

ProXtend ProXtend er et IT-tilbehørsmærke, udviklet sammen med og til slutbrugeren. De er lavet til kunders ønsker og behov, fordi det stræbes efter at udvikle og levere produkter i overensstemmelse hermed.

ProXtend tilbyder: A-mærkekvalitet, konkurrencedygtige priser, udvidet garanti og bredt sortiment
   

Manualer og brugervejledninger til ProXtend produkter

Da producenterne ikke laver manualer eller vejledninger på alle sprog, kan vi desværre ikke garantere, at der medfølger manual på lokalt sprog til varen.
- Såfremt du er i tvivl om en manual findes i det ønskede sprog, kontakt os da blot, og vi vil gøre hvad vi kan for at hjælpe.

 
Apple AV-advance AXAGON Cablecon Clicktronic DeLOCK D-Link ifi Audio Inakustik
InLine Lindy LK Neutrik Philips Hue Powergrip Radial Real Cable Skross
SmartLife SUPRA Vivolink  
SE ALLE VAREMÆRKER HOS AV-CONNECTION
KUNDESERVICE
• Om AV-Connection.dk
• Kundereferencer
• Handelsbetingelser
• Fortrydelse og reklamation
INFORMATION
• Bestilling
• Forsendelse / levering
• Betaling / EAN
• Buy & Try
• Prismatch
• Produktegenskaber
AKTUELT
• Produkt nyheder
• Tilbud og restsalg
• Black Friday
• Nyhedsbrev
• Firmagaver
BUTIKKER
• Odense
• Sønderborg
• Webshop
• Installation
• Udlejning
Tilmeld nyhedsbrev
Facebook logo   Instagram logo   LinkedIn logo   YouTube logo
E-mærket Trustwave - Trusted Commerce Postnord DHL
Dankort / Visa Dankort logo Viabill logo Nordea Finance logo MobilePay logo
VISA logo VISA electron logo Mastercard logo Maestro logo
ALLE PRISER ER INKL. 25% MOMS
AV-Connection A/S  •  CVR nr.: DK27907547  •  Kærvej 71-73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tlf. 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
© Copyright AV-Connection A/S. Alle billeder og tekster på websitet er copyright beskyttet og al kopiering uden særlig tilladelse er forbudt. Kopiering og affotografering af websiden med salg for øje er forbudt iflg. ophavsretsloven § 1 og 2. Vedkommende der overtræder dette vil iflg. § 38 blive afkrævet vederlag og retsforfulgt.
arrow_upward shopping_basket