|
||||
| Til kurven | ||||
|
||||||||||||
|
QuickStand 5-sekunders skærm er en problemfri alsidig løsning, der kan rejse sig ud af kabinettet til den ønskede højde på så lidt som 5 sekunder. Den bruger Elites MaxWhite® Fiberglass (FG) 1.1 Gain-materiale med bred diffusionsensartethed og er indkapslet i et ATA-hjulet aluminiums-scenehus for øget holdbarhed under tunge rejser og almindelige spillesteder.
Design & Installation: • Integreret ATA-scene med et fantastisk design til professionelle street- eller lejlighedsvise præsentationer • Opsætning af præsentationsskærm, hurtigt og nemt • Transportkuffert med hjul for hurtig mobilitet og med håndtag • Inkluderer sort fløjlsgardin for forbedret æstetik Scope of delivery: • Skærmmateriale integreret i den rullebare transportkuffert • Monteringssæt med støttebøjler og sort fløjlsgardin Produktanmeldelser og links
Producent beskrivelse - Elite Screens
Manualer og brugervejledninger til Elite Screens produkterVed køb af et Elite Screens produkt medfølger der normalt en brugervejledning eller instruktion på følgende sprog: Engelsk. Vi kan desværre ikke garantere at der medfølger en trykt manual/brugervejledning i produktkassen, men oftest er den at finde på producentens webside. ALLE PRISER ER INKL. 25% MOMSAV-Connection A/S • CVR nr.: DK27907547 • Kærvej 71-73 • 6400 Sønderborg • Danmark • Tlf. 7442 1078 • E-mail: [email protected] © Copyright AV-Connection A/S. Alle billeder og tekster på websitet er copyright beskyttet og al kopiering uden særlig tilladelse er forbudt.
Kopiering og affotografering af websiden med salg for øje er forbudt iflg. ophavsretsloven § 1 og 2. Vedkommende der overtræder dette vil iflg. § 38 blive afkrævet vederlag og retsforfulgt.
| ||||||||||||