AV-Connection Logo
Home icon Forside Returnering Finansiering Butikker Kundeservice Erhverv
Login Log ind
 
English language Dansk sprog Svenska språk
TLF. 7442 1078 (HVERDAGE 9-17) BUY & TRY PÅ MANGE VARER HURTIG LEVERING FRA 29 DKK FRI FRAGT OVER 500 DKK 30 DAGES RETURRET MED PRISGARANTI  
Outlet, restsalg og demovarer hos AV-Connection
Produkt nyheder hos AV-Connection
VI SAMLER PÅ GLADE KUNDER
NYHEDER 2022
SEPTEMBER
AUGUST
JULI
JUNI
MAJ
APRIL
MARTS
FEBRUAR
JANUAR
 
NYHEDER 2021
DECEMBER
NOVEMBER
OKTOBER
SEPTEMBER
AUGUST
JULI
JUNI
MAJ
APRIL
MARTS
FEBRUAR
JANUAR
 
NYHEDER 2020
DECEMBER
NOVEMBER
OKTOBER
SEPTEMBER
AUGUST
JULI
JUNI
MAJ
APRIL
MARTS
FEBRUAR
JANUAR

 

NYESTE PRODUKTER HOS AV-CONNECTION

Velkommen til AV-Connections produktnyheder

Her vil løbende kunne ses alle de nye produkter der er tilgængelige i webshoppen og AV-Connection butikkerne. Produkt nyheder kan filtreres pr. sektion nedenfor, og ses i arkivet for udgivelse år- og måneder i menuen i venstre side.
Filtrer på varesektion

PRODUKT NYHEDER MAJ 2022

SONY VPL-XW7000ES, black
SONY VPL-XW7000ES projektor
Fra 105.999,00 DKK
SONY VPL-XW5000ES, black
SONY VPL-XW5000ES projektor
Fra 44.999,00 DKK
Strømskinne til 19
Strømskinne til 19" rack med 8 tilslutninger
Fra 269,00 DKK
DeLOCK USB 3.2 Gen 1 forlænger/ booster kabel
DeLOCK USB 3.2 Gen 1 forlænger/ booster kabel
Fra 149,00 DKK
Phono hun - Jack 6.3 mm han adapter
Phono hun - Jack 6.3 mm han adapter
Fra 19,00 DKK
Højkvalitets Scart kabel
Højkvalitets Scart kabel
Fra 79,00 DKK
Scart kabel med lige stik
Højkvalitets Scart kabel med lige stik
Fra 79,00 DKK
Audiovector QR7 floor standing speaker, black
Audiovector QR 7 gulvhøjttaler
Fra 21.199,00 DKK
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (SC-SC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (SC-SC)
Fra 69,00 DKK
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-ST)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-ST)
Fra 69,00 DKK
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-SC)
Fra 69,00 DKK
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC)
ProXtend LSZH OM3 fiberoptisk UPC kabel (LC-LC)
Fra 69,00 DKK
Harman Kardon Citation Multibeam 1100, black
Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 soundbar
Fra 6.799,00 DKK
Strømforsyning adapter til USB-C, 65W
Strømforsyning adapter til USB-C, 65W
Fra 199,00 DKK
SONOS Ray surround system, black
SONOS Ray med ONE SL
Fra 5.247,00 DKK
Inakustik Komponent video kabel
Inakustik Komponent video kabel
Fra 129,00 DKK
SONOS Ray vægbeslag
SONOS vægbeslag til Ray
Fra 379,00 DKK
SONOS Ray soundbar, black
SONOS Ray soundbar
Fra 2.249,00 DKK
ProfLine Komposite video og audio kabel
ProfLine komposite video og audio kabel
Fra 79,00 DKK
JBL PartyBox 100 fest højttaler
JBL Party Box 100 bluetooth festhøjttaler - Udlejning
Fra 199,00 DKK
230V 5-stikdåse med DK jord, hvid
230V 5-stikdåse med DK jord
Fra 129,00 DKK
230V 6-stikdåse uden jord
230V 6-stikdåse uden jord
Fra 49,00 DKK
230V 8-stikdåse med DK jord (uden ledning), hvid
230V 8-stikdåse med DK jord (uden ledning)
Fra 79,00 DKK
230V 8-stikdåse med DK jord, hvid
230V 8-stikdåse med DK jord
Fra 159,00 DKK
230V 8-stikdåse uden jord, hvid
230V 8-stikdåse uden jord
Fra 99,00 DKK
230V 4-stikdåse med DK jord, 5 meter, hvid
230V 4-stikdåse med DK jord
Fra 119,00 DKK
230V 4-stikdåse med DK jord, hvid
230V 4-stikdåse med DK jord
Fra 69,00 DKK
230V 4-stikdåse uden jord, hvid
230V 4-stikdåse uden jord
Fra 59,00 DKK
230V 4-stikdåse uden jord, hvid
230V 4-stikdåse uden jord
Fra 64,00 DKK
230V 4-stikdåse uden jord  m/ blindhul (uden ledning)
230V 4-stikdåse uden jord m/ blindhul (uden ledning)
Fra 39,00 DKK
230V 4-stikdåse med DK jord (uden ledning), hvid
230V 4-stikdåse med DK jord (uden ledning)
Fra 59,00 DKK
Dobbelstik D3 rund/flad
Dobbeltstik D3 rund/flad
Fra 54,95 DKK
Dobbeltstik uden jord til flade stikpropper
Dobbeltstik uden jord til flade stikpropper
Fra 25,00 DKK
Dobbeltstik uden jord, hvid
Dobbeltstik uden jord
Fra 19,00 DKK
Vinklet dobbeltstik med DK jord
Vinklet dobbeltstik med DK jord
Fra 49,00 DKK
Elworks Dobbeltstik uden jord, hvid
Dobbeltstik uden jord
Fra 29,00 DKK
Marshall Emberton II bluetooth speaker
Marshall Emberton II bluetooth højttaler
Fra 1.299,00 DKK
Tangent Spectrum 5.1.2 system, sort
Tangent Spectrum 5.1.2 system
Fra 12.999,00 DKK
Tangent Spectrum 5.1 sattelit system, sort
Tangent Spectrum 5.1 system med satelit højttalere
Fra 8.499,00 DKK
Tangent Spectrum XATM Atmos højttaler, sort
Tangent Spectrum XATM Atmos højttaler
Fra 1.989,00 DKK
Tangent Spectrum XSW8 Subwoofer, sort
Tangent Spectrum XSW8 Subwoofer
Fra 2.989,00 DKK
Tangent Spectrum X6 gulvhøjttalere, sort
Tangent Spectrum X6 gulvhøjttalere
Fra 2.489,00 DKK
Tangent Spectrum XC centerhøjttaler, sort
Tangent Spectrum XC centerhøjttaler
Fra 1.489,00 DKK
Marshall Willen Bluetooth speaker, black
Marshall Willen bluetooth højttaler
Fra 795,00 DKK
Thorens TD101A fuldautomatisk pladespiller
Thorens TD101A fuldautomatisk pladespiller
Fra 4.295,00 DKK
Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 (TCC2)
Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 Loftsmikrofon
 
Sennheiser TeamConnect Intelligent Speaker
Sennheiser TeamConnect Intelligent konference mikrofon
Fra 3.369,00 DKK
 
KUNDESERVICE
• Om AV-Connection.dk
• Kundereferencer
• Handelsbetingelser
• Fortrydelse og reklamation
INFORMATION
• Bestilling
• Forsendelse / levering
• Betaling / EAN
• Buy & Try
• Prismatch
• Produktegenskaber
AKTUELT
• Produkt nyheder
• Tilbud og Outlet
• Black Friday / Black Week
• Nyhedsbrev
BUTIKKER
• Odense
• Sønderborg
• Webshop
• Installation
• Udlejning
Tilmeld nyhedsbrev
Facebook logo   Instagram logo   LinkedIn logo   YouTube logo
E-mærket Trustwave - Trusted Commerce Postnord DHL
Dankort / Visa Dankort logo Viabill logo Nordea Finance logo MobilePay logo
VISA logo VISA electron logo Mastercard logo Maestro logo
ALLE PRISER ER INKL. 25% MOMS
AV-Connection A/S  •  CVR nr.: DK27907547  •  Kærvej 71-73  •  6400 Sønderborg  •  Danmark  •  Tlf. 7442 1078  •  E-mail: info@av-connection.com
© Copyright AV-Connection A/S. Alle billeder og tekster på websitet er copyright beskyttet og al kopiering uden særlig tilladelse er forbudt. Kopiering og affotografering af websiden med salg for øje er forbudt iflg. ophavsretsloven § 1 og 2. Vedkommende der overtræder dette vil iflg. § 38 blive afkrævet vederlag og retsforfulgt.
arrow_upward shopping_basket